close
تبلیغات در اینترنت
دی

شخصیت کلی متولدین دی ماه

عنصر وجودی شما زمین یا خاک است. این عنصر به شما یک مغز و فکر عالی داده است. گرچه   باید گفت که فکر شما بیش از آنکه سریع باشد، با تعمق است. فکر شما منظم و سیستماتیک و در حد بالاست. شما صلاحیت و ظرفیت افکار قوی و عمیق را دارید. این ویژگی به شما استحکام و قابلیت اعتماد بالایی می دهد. شما قبل از آنکه صحبت کنید با دقت هر کلمه ای را سبک سنگین می کنید و عقیده ی شما، معمولا ارزنده است. شما بیشتر برای راهنمایی کردن آفریده شده اید تا دنباله روی؛ صفتی که سایر مردم معمولا آن را به طور غریزی حس می کنند و بدون سؤال می پذیرند. زمانی که درباره موضوعی اطمینان کامل دارید آن را تا آخر تعقیب می کنید.به علت اینکه درک کردن طبیعت شما مشکل است، احتمال دارد تعداد دوستان واقعی تان در زندگی، خیلی کم باشد.گرچه آن تعداد کمی دوست که در زندگی شما وجود دارند وفادار و صمیمی خواهند بود، و بعضی اوقات حتی تا درجه ی تعصب پیش می روند، وقتی مشکلاتی پیش می آید که به نظر غیر قابل حل می رسد، بایستی با این دوستان مشورت کنید.

طبیعت شما تمایل به افسردگی و نومیدی دارد. علامت ماه دی بز است و مانند این حیوان سرسخت، شما هم بعضی اوقات تمایل دارید سرتان را به دیوار سنگی بکوبید. شما لجوج و مصمم و بعضی اوقات غیر منطقی هستید. احتمالا بزرگترین اشکال شما این است که می خواهید عقیده ی خود را به دیگران تحمیل کنید و فراموش می کنید آنه هم برای خود حق و حقوقی دارند. شما باید بر ضد تلف کردن انرژی خود برای سعی در تغییر چیز های غیر قابل تغییر و حرکت دادن چیز های غیر قابل جابجایی، جبهه بگیرید. صفات فوق العاده ای برای رهبری کردن دارید. می توانید ترتیب کارهای مردم را بدهید و یا یک کسب و کار را برای خود اداره کنید.شما باید به طور مداوم برای استقلال اقتصادی کار کنید. البته بهتر است از مشاغلی که قضاوت سریع و شتابزده و افکار سریع را ایجاب می کند اجتناب کنید. در شما آمادگی تحمیل مسئولیت های غیر لازم خویشاوندانتان به خود هست. مواظب باشید مورد سوءاستفاده ی کسانی که استحقاقش را ندارند، قرار نگیرید.

لبخند همیشگی شما، شوخ طبعی و روح خوش مشربی همراه با دوستی، درک کردن شما را برای دیگران آسان می کند و به همین ترتیب می توان گفت کنار آمدن با شما نسبتا آسان است.

متولدین ماه هایی که با شما هماهنگی بیشتری دارند:

اردیبهشت ماه(با محبت)، شهریور ماه(انتقادی)، آبان ماه(جذاب) و اسفند ماه(جلب کننده)

متولدین ماه هایی که با شما هماهنگی زیادی ندارند:

فروردین ماه(پر قدرت)، مرداد ماه(سلطه جو)، مهر ماه(اجتماعی)، آذرماهادامه مطلب


درباره : تولد ها , دی ,
بازدید : 104
[ چهارشنبه 04 دي 1392 ] [ 14:2 ] [ نویسنده : Hooman.H ] | نظرات ()

happy birthdayلینک ثابت

درباره : تولد ها , دی ,
بازدید : 11
[ چهارشنبه 04 دي 1392 ] [ 11:25 ] [ نویسنده : Hooman.H ] | نظرات ().: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • بخار نیرو