close
تبلیغات در اینترنت
تولد ها

        تقدیم به آقای حجتی همراه با آرزوی بهترین هالینک ثابت

درباره : تولد ها , بهمن ,
بازدید : 13
[ پنجشنبه 10 بهمن 1392 ] [ 15:7 ] [ نویسنده : mahroo ] | نظرات ()

شخصیت کلی متولدین بهمن

 

ستاره شناسان ماه بهمن را یکی از بهترین ماه های سال و متولدین بهمن را جزء بهترین ها می دانند. در واقع در بین ماه های سال ماه تولد شما ایده آل ترین است. گفته شده است بین آدم های مشهور، متولدین بهمن ماه فراوان تر از هر ماه دیگری یافت می شوند. به شما یک فکر درخشان و توانایی مافوق عادی برای اختراع و خلاقیت داده شده است. طبیعت شما بسیار غریزی است و به ندرت خطا می کند. این موضوع باعث می شود که درک خیره کننده ای از زندگی و مردم داشته باشید. علاوه بر این شما به مسائل اسرار آمیز علاقه مندید و از انجام دادن کارهای سری لذت می برید. همواره به ندای درونی خود گوش کنید. بگذارید این صدا یا غریزه، شما را در انتخاب دوستان و طرح ریزی برای زندگی شغلی تان راهنمایی کند و شما، نقشه ها و برنامه های خود را انجام شده خواهید یافت. اشکال عمده ای که ممکن است داشته باشید این است که تمایلی قوی برای رویا بافی به جای عمل کردن دارید، البته می توانید آن را کنترل کنید. یکی از مشخصات ماه تولد شما منفعل بودن است. اگر خودتان را وادار به عمل نکنید، بسیاری از فرصت های با شکوه را از دست خواهید داد. همیشه به یاد داشته باشید اگر بخواهید بر موانعی که بر سر راه شما ظاهر می شوند غلبه کنید، باید کوشش فوق العاده ای به کار ببرید. خودتان را وادار کنید که هوشیار، مترقی و گوش به زنگ باشید. با تمایل طبیعی خود به عقب نشینی و صبر کردن برای اینکه دنیا در پی کشف شما برآید و استعداد های بزرگ شما را تشخیص بدهد، بجنگید. بر این اشکالات می توان غلبه کرد.زندگی ادیسون یک کوشش مداوم برای غلبه بر موانع بود که مهمترینش کر بودن او بود. فرانکلین روزولت بهمن ماهی دیگری است که بر یک نقص طبیعی یعنی فلجی خود غلبه کرد. بسیاری اوقات شهرت به آسانی سوی بهمن ماهی ها می آید، البته آن عده از متولدین بهمن که استعداد های خود را گسترش داده و خیلی زود در زندگی به هدف های خود پی برده اند.                                                                                                    ادامه مطلب


درباره : تولد ها , بهمن ,
بازدید : 65
[ پنجشنبه 10 بهمن 1392 ] [ 14:53 ] [ نویسنده : mahroo ] | نظرات ()

شخصیت کلی متولدین دی ماه

عنصر وجودی شما زمین یا خاک است. این عنصر به شما یک مغز و فکر عالی داده است. گرچه   باید گفت که فکر شما بیش از آنکه سریع باشد، با تعمق است. فکر شما منظم و سیستماتیک و در حد بالاست. شما صلاحیت و ظرفیت افکار قوی و عمیق را دارید. این ویژگی به شما استحکام و قابلیت اعتماد بالایی می دهد. شما قبل از آنکه صحبت کنید با دقت هر کلمه ای را سبک سنگین می کنید و عقیده ی شما، معمولا ارزنده است. شما بیشتر برای راهنمایی کردن آفریده شده اید تا دنباله روی؛ صفتی که سایر مردم معمولا آن را به طور غریزی حس می کنند و بدون سؤال می پذیرند. زمانی که درباره موضوعی اطمینان کامل دارید آن را تا آخر تعقیب می کنید.به علت اینکه درک کردن طبیعت شما مشکل است، احتمال دارد تعداد دوستان واقعی تان در زندگی، خیلی کم باشد.گرچه آن تعداد کمی دوست که در زندگی شما وجود دارند وفادار و صمیمی خواهند بود، و بعضی اوقات حتی تا درجه ی تعصب پیش می روند، وقتی مشکلاتی پیش می آید که به نظر غیر قابل حل می رسد، بایستی با این دوستان مشورت کنید.

طبیعت شما تمایل به افسردگی و نومیدی دارد. علامت ماه دی بز است و مانند این حیوان سرسخت، شما هم بعضی اوقات تمایل دارید سرتان را به دیوار سنگی بکوبید. شما لجوج و مصمم و بعضی اوقات غیر منطقی هستید. احتمالا بزرگترین اشکال شما این است که می خواهید عقیده ی خود را به دیگران تحمیل کنید و فراموش می کنید آنه هم برای خود حق و حقوقی دارند. شما باید بر ضد تلف کردن انرژی خود برای سعی در تغییر چیز های غیر قابل تغییر و حرکت دادن چیز های غیر قابل جابجایی، جبهه بگیرید. صفات فوق العاده ای برای رهبری کردن دارید. می توانید ترتیب کارهای مردم را بدهید و یا یک کسب و کار را برای خود اداره کنید.شما باید به طور مداوم برای استقلال اقتصادی کار کنید. البته بهتر است از مشاغلی که قضاوت سریع و شتابزده و افکار سریع را ایجاب می کند اجتناب کنید. در شما آمادگی تحمیل مسئولیت های غیر لازم خویشاوندانتان به خود هست. مواظب باشید مورد سوءاستفاده ی کسانی که استحقاقش را ندارند، قرار نگیرید.

لبخند همیشگی شما، شوخ طبعی و روح خوش مشربی همراه با دوستی، درک کردن شما را برای دیگران آسان می کند و به همین ترتیب می توان گفت کنار آمدن با شما نسبتا آسان است.

متولدین ماه هایی که با شما هماهنگی بیشتری دارند:

اردیبهشت ماه(با محبت)، شهریور ماه(انتقادی)، آبان ماه(جذاب) و اسفند ماه(جلب کننده)

متولدین ماه هایی که با شما هماهنگی زیادی ندارند:

فروردین ماه(پر قدرت)، مرداد ماه(سلطه جو)، مهر ماه(اجتماعی)، آذرماهادامه مطلب


درباره : تولد ها , دی ,
بازدید : 104
[ چهارشنبه 04 دي 1392 ] [ 14:2 ] [ نویسنده : Hooman.H ] | نظرات ()

happy birthdayلینک ثابت

درباره : تولد ها , دی ,
بازدید : 11
[ چهارشنبه 04 دي 1392 ] [ 11:25 ] [ نویسنده : Hooman.H ] | نظرات ().: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • بخار نیرو